загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Переваги добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На сьогодні відповідальність за формування майбутніх пенсій несе не тільки держава та роботодавець, але і сам працівник. Для багатьох вже зрозуміло, що пенсію необхідно заробити, а для цього треба не лише працювати, а й щомісячно сплачувати внески на рахунки, відкриті Міндоходів в органах Держказначейства України.

 

Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з 1 січня 2004 року запроваджена нова формула розрахунку пенсій, яка встановлює пряму залежність розміру пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались страхові внески. У першу чергу, це стосується студентів, моряків, які працюють за контрактами в іноземних компаніях, домогосподарок, громадян, що надають індивідуальні послуги населенню, молодих людей, які від’їжджають на заробітки за кордон. Не замислюються над своєю майбутньою пенсією люди, що працюють без оформлення своїх трудових відносин із роботодавцем та отримують заробітну плату в «конверті». У таких осіб у персональних облікових картках персоніфікованого обліку дані по цих заробітках будуть відсутні. У майбутньому цей період не буде врахований до страхового стажу та, відповідно, під час призначення пенсії вплине на її розмір, через що пенсійна виплата буде меншою, ніж могла би бути. Особи, які досягли 16-річного віку та не належать до кола осіб, що підлягають за- гальнообов’язковому дер- жавному пенсійному страхуванню, мають право набути собі страховий стаж, беручи добровільну участь у системі загальнообов’язкового дер- жавного пенсійного страху- вання. Для отримання статусу застрахованої особи вищезазначеним особам необхідно укласти договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування з органом Міндоходів, який розташований за місцем проживання особи. Для добровільної участі необхідно подати до податкової інспекції за місцем свого проживання заяву за встановленою формою та завірені копії наступних документів: довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, трудової книжки, документа, що посвідчує особу. Слід пам’ятати, що добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування дозволяє вам зберегти повний страховий стаж і збільшити розмір майбутньої пенсії?

До списку новин