загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Про врахування заробітної плати за страховий стаж, набутий на території Словаччини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чи можна врахувати заробітну плату за період страхового стажу, набутого на території Словаччини, для розрахунку пенсії в Україні

 

Відповідно до п.3 статті 12 Договору між Україною та Словацькою Республікою про соціальне забезпечення, середній місячний заробіток, необхідний для обчислення розміру грошової виплати згідно із законодавством однієї із Договірних Сторін, обчислюється на підставі середньої заробітної плати, отриманої лише на території цієї Договірної Сторони.

Таким чином заробітна плата, отримана за роботу на території Словаччини, не враховується при призначенні пенсії в Україні.

До списку новин