загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Луцьку відкрили благодійну їдальню

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

70 людей раз у тиждень харчуватиме на базі Луцького територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та непрацездатних громадян Волинська єпархія Української православної церкви.

Це тільки початок співпраці Церкви і соціальних служб міста, у майбутньому, за словами митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, розміри благодійної допомоги хочуть розширити. Адже Церква існує на пожертви людей, і є неприбутковою організацією. Директор територіального центру Галина Шатецька каже, що ця допомога для них є доволі значимою.

Щодня центр годує до 130 людей, і лише півсотні із них 0 за кошти одного з благодійних фондів. Обіди решті людей оплачує чи то міський бюджет, чи самі люди, чи ось такі благодійники, як Волинська єпархія. Невисокі пенсії і хвороби змушують людей звертатися навіть за гарячими обідами. У планах єпархії і центру також залучення волонтерів до обслуговування нужденних лучан, підтримка продуктами з монастирів.

Наталія МАЛІМОН

До списку новин