загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Названо найкращу країну у світі для пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Найкращим місцем для того, щоб зустріти пенсію і вдатися до радощів вільного від роботи життя являється Панама.

"Південноамериканська країна посіла перше місце в рейтингу найкращих країн для пенсіонерів, який щорічно складає журнал International Living на підставі даних від своїх кореспондентів. Першість Панамі було віддано в першу чергу через те, що стати резидентом країни досить просто", - йдеться у публікації.

Forbes відзначає, що для цього досить лише відкрити рахунок у місцевому банку на суму $5 тисяч, а також виконати одне із трьох умов: стати власником нерухомості, відкрити власний бізнес або влаштуватися на роботу.

Крім того, в цій латиноамериканській країні "Прекрасна погода, винятковий курс місцевої валюти до долара, міцна економіка і стабільний уряд".

Проте новоявлені резиденти після переїзду можуть зіткнутися з деякими труднощами, які здатні затьмарити перебування в країні. До них відносяться нерозвинена інфраструктура і погані дороги.

Друге місце у списку найпридатніших для пенсіонерів країн дісталося Еквадору, третє посіла Малайзія, четверте - Коста-Рика. П'яте, на думку американських кореспондентів, належить Іспанії. До другої п'ятірки увійшли Колумбія, Мексика, Мальта, Уругвай і Таїланд.

До списку новин