загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Члени клубу пенсіонерів "Незабудка" зустріли Новий рік святковим концертом

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Новорічні свята полюбляють всі без винятку: і діти, і молодь, і дорослі, і люди похилого віку. Вирішили відсвяткувати прихід нового 2014 року і члени клубу «Незабудка», що функціонує при відділенні соціально-побутової адаптації Токмацького терцентру соціального обслуговування.

Близько 30 пенсіонерів та інвалідів зібралися разом, аби насолодитися концертом від ансамблю «Натхнення». Колектив на чолі з культорганізатором Світланою Бровченко подарував глядачам театралізовану виставу з Дідом Морозом, Снігуронькою, Зимою та іншими персонажами.

Кружляли в хороводі, співали пісні, посміхалися, вітали один одного з Новим роком, Різдвом, чаювали… Цього дня у «Незабудці» ще раз довели, що радіти святу можна у будь-якому віці.

Прохор Сибірський

До списку новин