загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсії в 2014 році: новини від Пенсійного фонду

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Прийом громадян за принципом "єдиного вікна" організовано в усіх управліннях Пенсійного фонду на Рівненщині, повідомив у телеефірі начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Рівненській області Василь Петняк. Більше новин від Пенсійного фонду - читайте далі!

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Василь Петняк у прямому ефірі Рівненської обласної телерадіокомпанії спілкувався з жителями Рівненщини. Він, зокрема, зазначив, що упродовж 2013 року фінансування виплати пенсій в області проводилось своєчасно і в повному обсязі, на що було спрямовано 5151,9 млн. грн., або на 387,2 млн. грн. більше, ніж у 2012 році. Це стало можливим завдяки ефективному адмініструванню надходження платежів до пенсійного бюджету. За оперативними даними, Рівненська область – має один із кращих в Україні показників мобілізації власних коштів; порівняно з 2012 роком їх надходження збільшилися на 105,8%.

У результаті проведених перерахунків пенсій, середній їх розмір в Рівненській області за минулий рік (без урахування пенсіонерів силових структур) збільшився на 60,83 грн. і на 1 січня 2014 року досяг 1337,54 грн. У військових пенсіонерів середня пенсія зросла з 2141,68 грн. станом на грудень 2012 року до 2269,52 грн. – на 1 січня 2014 року.

Тим часом станом на 10 січня в Україні повністю профінансовано перший транш державних соціальних допомог за січень. Про це повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська, інформує прес-служба Міністерства. «За оперативною інформацією, Держказначейство переказало 3,2 млрд. грн. на фінансування першого траншу державних соціальних допомог за січень, що відповідає поданим заявкам. Таким чином вже з наступного тижня усі, хто одержує допомоги по малозабезпеченості, сім’ї з дітьми, діти-інваліди та інваліди з дитинства мають почати одержувати ці виплати», - сказала міністр.

Нині кошти вже перераховані в регіони, після чого будуть направлені в райони, а далі надійдуть до поштових відділень та банківських установ, які і здійснюють безпосередньо виплати. «На селекторній нараді, що проходила наприкінці грудня, регіональним управлінням соціального захисту було доручено заздалегідь підготувати усі необхідні для проведення фінансування виплат документи. Це дозволило у стислі строки в перші ж робочі дні подати відповідні заявки до Міністерства фінансів», - сказала Наталія Королевська.

Віталій ГОЛУБЄВ

До списку новин