загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Краса твоя Україна» - виставка відбудеться 17 січня

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Вінниці відбудеться виставка "Краса твоя Україна"

17 січня, о 17.00, в Центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» відбудеться відкриття виставки «Краса твоя Україна» присвячена традиційної жіночої прикрасі XVIII - XX століть - дукачі.

Дукач - прикраса у вигляді великої монети з металевим бантом, прикрашеним каменями. Дукач символізував достаток, і був центральним елементом нагрудного ансамблю прикрасою. Слово дукач утворено від дукат, старовинної монети, спочатку італійської ducato, а потім і будь-який, яку носили на шиї серед бус або просто на стрічці, приваривши для цього до монети вушко. Як прикраса використовували австрійські дукати, російські рублі, гривні, червінці, талери. Деякі дукачі передавалися з покоління в покоління. Такий дукач набував ролі сімейного, родового символу, ставав реліквією, що об’єднувала кілька поколінь.

Експонати виставки - нашийні прикраси з підвісками, дукачі - з колекції Олега Євпак (Біла Церква), яка налічує більше 100 екземплярів.

Володимир Козюк презентує унікальну колекцію фотографій етнічних типажів - українок в повсякденних і святкових національних костюмах, доповнених різноманітними нашийні прикрасами з монетами - підвісками і дукачами.

Виставка відкрита для відвідування до 16 лютого: будні 10.00 - 20.00, субота 11.00 - 19.00, неділя 11.00 - 18.00, за адресою Арх. Аринова, 12а , тел.65 -65- 92

До списку новин