загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

США заблокували платежі українських банків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Західні банки почали блокувати платежі, які виходять від українських фінансових установ, вимагаючи повної ідентифікації особистості, яка здійснює платіж.

 

Банки США зажадали від української сторони додатково перевіряти своїх платників на наявність у останніх обмежень у зв'язку із застосуванням міжнародних санкцій.Про це повідомляє інформаційне видання The Kiev Times. Експерти вважають, що хоча проти українських чиновників прямі санкції з боку Заходу поки не вводилися, але це перший сигнал до того, що це скоро відбудеться. На думку фахівців, такі обмеження дозволяють стверджувати, що вже розпочалася підготовка до запровадження санкцій проти деяких представників української влади. Також є інформація, що першим у списку і далеко не останнім буде міністр МВС Віталій Захарченко. США вже попереджало, що чиновники, які порушують демократичні права і свободи громадян, причому пов'язані не тільки з подіями на Євромайдані, ризикують потрапити в "чорний" список Мінфіну США. Люди, що потрапили в цей список, а також їхні родичі та компанії. які їм належать, не зможуть здійснювати платежі в доларах США за межами України, так як всі ці платежі жорстко контролюються американськими банками.

Автор: Наталя Кулініч

До списку новин