загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Румунському пенсіонеру знадобиться 708 років для повернення банківських кредитів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсіонер з румунського повіту Ботошань набрав банківських кредитів майже на 2 мільйони євро, а щоб повернути борги банкам, йому знадобиться 708 років.

Про це повідомив керівник пенсійного фонду повіту Маріус Будей, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Це безпрецедентний випадок в історії нашої країни. Пенсіонер набрав банківських кредитів на 7 мільйонів леїв (близько 2 мільйонів євро) ще 10 років тому, маючи власний бізнес, проте його фірми збанкрутіли, а судові виконавці наполягають на поверненні боргів. Пенсіонер сумлінно виплачує кредити, але йому знадобиться для цього рівно 708 років", - зазначив директор пенсійного фонду.

Згідно з румунським законодавством з пенсіонера можна утримати на користь банків не більш як 50% пенсії, тобто близько 200 євро (при пенсії 400 євро).

Як повідомили румунські ЗМІ, пенсіонер побажав залишитися невідомим, відмовившись коментувати випадок з банківськими кредитами.

До списку новин