загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Народні поради Президенту та Парламенту напередодні переговорів 20 січня 2014 року від найстарішого покоління України (або Не копайте, батьку, ями та й для України)

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Немає мудріших, ніж народ, учителів

(М.Рильський)

Шановні Вікторе Федоровичу і депутати, ми – найстаріше покоління держави – сивочолі пенсіонери, ветерани, кількість яких сягає близько 14 млн осіб українського суспільства, сьогодні взяли на себе відповідальність і зобов’язання дати вам народний урок: урок життя, історії, правди, сили і волі! Звісно, не кожен любить, щоб його повчали, тим паче таких «навчених» як ви, - та прийміть наші поради достойно, без осуду і з гордістю за те, що є-таки в українській державі ваші славні діди-прадіди, загартовані в битвах та походах, війнах та революціях. І не осоромте імена своїх предків, які жили на цій землі! Бо усім вам та вашим родинам, з огляду на події, що склалися, ніде, окрім України, і не буде місця де жити…

Пишемо і пояснюємо вам просто, бо де просто – там зрозуміло, та й не вміємо ми водити круг носа, як це роблять ті «липові» вчителі, які дають вам зараз антинародні настанови і «повчають» на свій лад, як їм це вигідно…

Вікторе Федоровичу, за останній час Ви тільки й чуєте нарікання і звинувачення, докори і образи в свою адресу. Видно, є за що… Так, Вам випала дуже важка місія керувати державою у такий переломний історичний період. І Ви не справились із цим, маєте це визнати. Чи звинувачуємо Вас і ми? Ні, не звинувачуємо, ми молимось за Вас і просимо в Бога, щоб врозумив Вас (і це не образа, а навпаки – народна мудрість, якою наставляли на шлях істинний). Просимо в Бога, щоб дав усім вам сили визнати, що коїте лихо, дав мужності зупинитись, поки це ще можливо.

Тому:

1. Прислухайтесь до серця народу!!! А серце українського народу  нині – це Майдан!

2. Не лукавте! Ні перед українським народом, ні перед світовою громадськістю. Не робіть вчинків, які викликають обурення, якими дискредитуєте себе в очах інших. Штучно завезені в парки, проплачені і непроплачені табуни (бо інакше їх не назвеш) сьогодні є (доки ви при владі) – а завтра немає. А український народ був, є і буде! Не вводьте більше в оману Європейський Союз невиконанням взятих на себе зобов’язань, бо цим самим зашкоджуєте не народу українському, а, знову ж таки, собі та своїм сім’ям.

3. Не копайте яму! Вже викопали достатньо велику прийняттям нових Законів, які Україна і світ назвали ніяк не інакше як абсурдом. У цю ж яму впадуть ті, хто викопав.

4. Не плюйте у криницю, бо прийдеться напитися! Що ж маємо з криницею народу і духовності? А тут повна біда! Бо український народ споконвіку славився своєю добротою і любов’ю, набожністю і миролюбством. Усі дні мирного Майдану щохвилини наголошувалося, що це  мирний протест – а влада дає вказівки, і людей забивають до смерті. На Майдані моляться за народ – а влада обвинувачує УГКЦ і дозволяє собі те, на що має волю і право лише Бог. На Майдані стоїть вільний народ – а влада гадає, як би то кинути за ґрати, яку статтю інкримінувати. От вам і криниця правди святої! До вас народ з миром-хлібом – а ви (влада) з кийками і кайданками. Ой, змусить спрага вас пити із цієї криниці народної!

5. Що посієте – те й пожнете. І їстимуть плоди ці ваші діти й онуки. Якщо сієте ви розбрат і кров, ненависть і зло – то у ваших домівках вас чекає саме це. Тільки невідомо, яку ж державу ви вважаєте своєю домівкою, Україну чи Росію? Ви мали б підтримати український народ, особливо молоде покоління. Їм жити у цій країні. Бо ми, старі, вже своє відживаємо. І повірте, назад у Союз з Росією вже не хочемо.

6. Не йдіть на короткому повідку Росії за ласим «безкоштовним» шматком наживки, бо зажерливі з’їдять не народ український (народ їм поперек горла стане!!!), а з’їдять вас, ваш бізнес і ваші статки, ваші родини.

7. Не робіть свою волю вищою за волю народу України! Народ є єдиним носієм влади, має повноцінне право на свободу і волевиявлення. Нехай Україна зробить свій вибір, а не ви «особисто» за неї. А Україна свій вибір зробила вже давно мільйонним Майданом. Як добре, що Майдан після нетривалого інтермецо, набравшись сил, прокинувся.

8. Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. І тут ви зробили халепу. Непідписанням Угоди про Асоціацію з ЄС (ніби відклавши її на потім) ви намагаєтесь відтягнути час і кредитними російськими грішми замаскувати дірки, яких наробили за роки свого правління. Та проблема в тому, що там, де вже є дірки – є й миші, які з тих дірок крадуть.

9. Не біжіть за двома зайцями, бо ні одного не спіймаєте. То навіщо ж зараз нечесно грати на два фронти (ЄС – Росія)? І чим більше ви затягуєте невирішену ситуацію, тим більше виникає проблем, абсурду, осуду від української громади та від світової спільноти. Зрозумійте одне: ви себе вже не виправдаєте. Тому просто зупиніться! Ваші вчинки і дії, непродумані і недержавні, політичні і особисті ходи організували велику школу громадянського суспільства і майстерної самоорганізації. Процеси, які пішли в дію, вже не пригальмувати і не зупинити. Єдиний вихід зараз – виконати волю народу! І за Вашим, Вікторе Федоровичу, вимовчуванням боляче спостерігати. Як це страшно, коли Президент боїться свого народу, боїться вийти між люди, на Майдан!

10. Сім раз відмірте і один раз відріжте. А хто, скажіть, в Парламенті чи секретаріаті Президента що-небудь продумує? Хто з ким радиться? Хто запитує в народу? Хто виконує волю народу? Складається таке враження, що закони приймає одна людина за лічені секунди. Новоспечені «Закони абсурду» 16 січня приймались неначе під час пожежі. Як від нападу сказу. О Боже, як не дивно, але влада – це теж громадяни, але вона, бідна, заплуталась. І як людина у стані афекту робить божевільні вчинки – так і влада в розпачі наробила того, чого і сама не зрозуміла! Просимо ще раз: врозуми вас, Господи! «Схаменіться, добрі люде, бо лихо вам буде!»

11. Не кажіть гоп, доки не перескочите. Зарано ви, хлопці при владі, скачете. Не зробили нічого путнього для народу, не перескочили через брід, який самі і сколотили, а вже радієте, що загрузли… Багато років обкрадань держави дались взнаки. І дуже добре зараз видно, як ви вхопились за можливість замаскувати ваше «пакращення» взятими в борг мільярдами. Так, ми стали заручниками в російських газових контрактах, але саме в такому випадку із заручників треба звільнятися і йти, летіти туди, де вільно! Не бійтесь волі! Не бійтесь своєї совісті! Ідіть так, як підказує серце народу, а не обов’язок комусь догодити. Ми зробили ставку на Європу. І повірте, наше життя, досвід, сивина на скронях і зморшки на чолі, рани в серці і на душі дають нам добре бачити, де нас більше люблять і поважають, а де мають за рабів.

 

Усьому українському народові, усьому світові відомо, що відбувається. І лише Всевишньому відомо, чим усе скінчиться. Нехай вас врозумить Бог, зніме з очей ваших блуд і пелену, наставить на шлях праведний! А як ви самі цього не розумієте – то біда вам велика. Колись, коли розпинали Ісуса Христа, Він просив у Бога прощення для страшних злочинців, яких розпинали разом з Ним. І ми просимо у Бога, щоб простив вам, бо не усвідомлюєте ви, що робите.

І Ваші, Вікторе Федоровичу, слова "Господь Бог дал нам это испытание, и мы его должны пройти с открытым лицом, глядя людям в глаза" мусять заставити Вас задуматись над тим, що Ви сказали. Очевидно, це Ваша така заповітна мрія: побачити вживу всю Україну. Отож, вперед! До людей! З відкритим лицем! Дивіться в очі! В очі кожного, хто стоїть за Україну на Майдані!

Прийміть ці народні поради від нас, сивих дідів (бачить Бог, більше прожили і більше бачили, ніж ви), виконайте волю народу, і нехай буде мир на землі українській і в кожному домі!

Пенсіонери України

До списку новин