загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Запорізький Іордан»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

19 січня на Центральному міському пляжі Запоріжжя відбулось масштабне святкування одного з головних православних свят – Хрещення Господнього – «Запорізький Іордан». Щорік цей захід збирає тисячі запоріжців.   Архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука освятив води Дніпра, після чого всі бажають були запрошені увійти до річки. Вважається, що таким чином людина не стільки загартовується тілесно, скільки очищається духовно.

Міський голова Олександр Сін, який не вперше брав участь в обряді, зазначив, що здійснює цей обряд, щоб очистити думки і наповнити серце любов'ю. Він побажав городянам успіхів, чистих думок, реалізації планів і міцного здоров'я.  Під час свята віруючі  змогли не лише очистити свою душу, освітити помисли й укріпити тіло, поринувши в освячену воду Дніпра, а також взнати багато нового і цікавого про історію цього православного свята.

Спеціально для гостей на місці святкування працювали 3 польові кухні, де для всіх готувався гарячий чай. Там же була встановлена ємність з питною водою, яка згідно з православними віруваннями, володіє в день Хрещення чудотворною силою. На самому пляжі були встановлені чотири спеціальні намети для переодягання учасників свята, які захотіли зробити омивання у водах Дніпра. Ті, хто приймав купіль, могли переодягнутися, а якщо потрібно, то і відігрітися, у встановлених наметах. 

У Запоріжжі свято «Запорізький Іордан» проводився вчетверте. З кожним роком все більше і більше запоріжців беруть у ньому участь.

Валентина Зотова

До списку новин