загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сьогодні - День обіймів. Чи потрібно обніматися з кожним зустрічним?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Про свято "День обіймів" я дізналася зовсім недавно. Почитав вільної енциклопедії, інформую: "День обіймів" - молодий міжнародне свято, що відзначається 21 січня і 4 грудня, причому, якщо в грудні він іменується міжнародним, то в січні день, коли прийнято обніматися, названий національним.

Згідно традиції свята, укласти в дружні обійми можна навіть незнайомих людей.

Ось я і вирішила, що раз одне свято 4 грудня (International Hug Day) ми вже пропустили, то вже 21 січня цей незвичайний день (National Hugging Day) обов'язково необхідно якось відзначити. З самого початку року пити, їсти і обніматися страшенно набридло, а от статтю про обійми написати, думаю, непогано.

Свято це був придуманий приблизно в 70-х роках XX століття. Придуманий він був у студентському середовищі західноєвропейської молоді, і це те, що відомо про його походження. Ще відомо, що саме в цей день хлопці та дівчата укладали у свої обійми один одного без будь-якої інтимної підоснови. Те, що тактильні дотику підвищують тонус, сприяють оздоровленню організму і так далі, напевно, багато хто чув. А ось про те, з ким приємно і корисно обніматися, думаю, варто поговорити окремо.

Наприклад, навіть у свято 21 січня обніматися з усіма, хто назустріч попадеться, це, щонайменше нерозумно. Тим більше, що, на думку психологів у кожної людини є свій особистий простір, яке поділяється на кілька зон: "інтимне", "особисте" , "соціальну" і "громадську" . Людина, яка знаходиться за межами цих зон, нас жодним чином не стосується, але якщо він входить в ці зони, ми не можемо залишатися байдужими до нього.

"Обнімашкі" ж відбуваються цілком і повністю в інтимній зоні, кордони якої не перевищують 15-45см. Ця зона охороняється нами, як особиста власність. Якщо людина небажана в цій зоні, то нас починає турбувати і напружувати його присутність. Нічого подібного не станеться, якщо людина, з якою ми, припустимо, просто не проти поговорити, знаходиться в особистій зоні: вона поширюється на відстань до 3 метрів.

Інакше кажучи, перше, що потрібно зробити, вступаючи в контакт з іншою людиною (в тому числі і тактильний), це дізнатися, наскільки наш партнер до цього розташований. У психологів навіть є певний тест для такого роду визначення. Значить, так: перед тим, як стрибнути в обійми до співрозмовника, спочатку підходимо до нього на відстань три метри (соціальна зона), подивимося, чи зміниться його поведінку чи ні. Тепер дефіліруем в особистій зоні (приблизно за метр від "бідолахи"). Якщо "випробуваний" не нервує, погляд його не стає твердим, а подих поверхневим, то можна вступити і в "інтимне" зону. Якщо ваш партнер і на відстані витягнутої руки випромінює радість і розслабленість, значить у нього до вас найніжніші почуття, і тепер злитися з ним в обіймах абсолютно безпечно! Звичайно ж, це дуже умовно, та й не стану я, наприклад, ходити навколо свого друга колами, перш ніж обійняти його.

Але ось питання наступний. Зараз, здається, стало "гламурненько" чмокать і обніматися. Це повсюдно поширене в шоу-бізнесі, у людей мистецтва. Чому ж люди, по суті один одному чужі, а часом навіть негативно один до одного відносяться, чмокать і обіймаються? Може, це модно? Може, так прийнято, і інакше не можна? Можливо, це теж західні віяння, як, втім, і саме свято "День обіймів"? (Хоча, якщо згадати Брежнєва ... та й взагалі, наш народ і раніше не був проти "цілування".)

Складно відповісти на це питання однозначно, але одне безперечно: взаємодія двох людей - це взаємодія. Якщо ви наполегливо відкривається своєму партнерові, проходьте в його інтимну зону із самими добрими намірами, то і вам у відповідь рано чи пізно "відкриються" і обіймуть вас по-братськи і з любов'ю . Зі святом, вас, тепла вам і добра - у всіх ваших зонах!

Марина Єфімова

До списку новин