загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Зарплати бюджетників у 2014 році

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У держбюджеті-2014 враховані кошти на підвищення розмірів мінімальної заробітної плати, посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки з метою скорочення грошового розриву між цим показником і мінімальною заробітною платою до 290 грн. у грудні 2014 року.

Таким чином, як повідомляє Інформаційно-аналітичний бюлетень Кабінету Міністрів України, заробітна плата на кінець поточного року завідуючого дошкільного навчального закладу у порівнянні з кінцем 2013 року збільшиться на 645 грн., лікаря-терапевта вищої категорії та вчителя вищої категорії — на 602 грн., бібліотекаря II категорії — на 540 грн.

За твердженням урядовців, у держбюджеті-2014 передбачено кошти на підвищення рівня фінансової забезпеченості місцевих бюджетів за видатками на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ та оплату за енергоносії.

Нагадаємо, що мінімальну заробітну плату з 1 січня 2014 року встановлено у розмірі 1218 грн., з 1 липня — 1250 грн., а з 1 жовтня 2014 — 1301 грн.

При цьому приріст середньорічного розміру мінімальної заробітної плати в 2014 році до 2013 року становитиме 8,2%, стверджують в уряді.

До слова, за даними Держкомстату, середня зарплатня на Рівненщині у жовтні 2013 року становила 2810 гривень, у вересні - 2811, а у серпні минулого року - 2896 гривень.

Віталій ГОЛУБЄВ

До списку новин