загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Цивілізований світ відмежується від Януковича?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Громадяни України, що проживають за кордоном, закликали працівників дипломатичного корпусу відмежуватися від політики Януковича та перейти на бік народу. Звернення підписали 37 голів та членів українських громадських організацій у 11 країнах світу.

“Ми, громадяни України, що проживаємо на територіях країн розташування дипломатичних місій України, в яких ви працюєте, звертаємося до вас у зв’язку з ситуацією, що склалася в Україні. Останні події яскраво показали, що найвищі посадові особи в нашій державі перестали бути легітимною владою. Троє вбитих громадян України, які загинули від рук міліції – це рубікон, який ставить правлячу верхівку поза законом. Зараз вже немає поділів за політичними поглядами, географічними чи мовними ознаками. Є народ і злочинці!”, - йдеться у заяві.

“Шановні дипломати! Більшість з вас є професійними та високоосвіченими людьми, які добросовісно працюють для України. Більшість із вас чудово розуміє, що влада, яка довела ситуацію в країні до війни за визначенням вже не є владою! Закликаємо вас відмежуватися від політики президента Януковича, засудити його дії та перейти на бік народу! Проявіть свою громадянську позицію! Підтримайте народ України!”, – закликають українці за кордоном.

У випадку відсутності реакції дипломати, на думку авторів звернення, вважатимуться співучасниками злочину.

“Ваша байдужість дозволить злочинному режиму продовжувати кровопролиття! Визначтеся з ким ви - з власним народом, якому ви присягали чи з злочинцем, що довів країну до війни!”, - закликають активісти.

До списку новин