загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Королевська стане кумиром пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністр соціальної політики Наталія Королевська зобов'язала Пенсійний фонд України оформляти пенсії протягом тижня. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

"Одним з важливих питань Пенсійного фонду є підвищення якості послуг, що надаються людям. На жаль, зараз у цьому плані є проблеми", - сказала міністр.

Вона також додала, що більшість звернень, що надходять до міністерства з регіонів, стосуються саме пенсійних питань, при цьому багато недоліків у цій сфері виявляються під час перевірок, які проходять. зокрема іі на основі повідомлень людей.

"Для того, щоб в меншої кількості людей була необхідність йти до відділення Фонду, а в разі необхідності особистого контакту - отримати повноцінну допомогу, необхідно розвивати систему дистанційного обслуговування. Зокрема, мова йде про електронні ресурси Пенсійного фонду, а також про впровадження програмного забезпечення "Пенсійний калькулятор" та його інтеграції у веб-портал", - сказала Королевська.

До списку новин