загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Взято під домашній арешт інваліда і пенсіонера з Козової

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Інвалід та пенсіонер з Козови Степан Володимирович Андрійчук (1949 р.н.) два місяці перебуватиме під домашнім арештом. Про це «Номер один» повідомив народний депутат від Тернопільщини Володимир Бойко.

На суді слідчі переконували, що пенсіонер з Козови при затриманні чинив опір, одночасно застосовуючи палицю, біту, каміння та вибухівку у вигляді легкозаймистої суміші.

Степан Андрійчук прочитав судді і слідчим лекцію про історію націоналістичного українського народу і сьогоднішнє становище держави. Ті мовчки слухали.

Відповідаючи на запитання судді про громадянство і національність Степан Андрійчук гордо відповів: «ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ!!! УКРАЇНЕЦЬ!!!»

Суддя Оболонського райсуду майже дві години думає, що робити з пенсіонером та інвалідом з Тенопільщини Степаном Андрійчуком. У підсумку, суддя відмовив у задоволенні клопотання слідчих про арешт Степана Андрійчука. Застосовано запобіжний захід – домашній арешт.

До списку новин