загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Завтра ВР шукатиме шляхи розв’язання політичної кризи в Україні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На позачерговій сесії 28 січня розглядатиметься питання щодо нинішньої ситуації у державі та шляхів розв’язання політичної кризи в Україні мирним шляхом. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Рибак, передає УНН з посиланням на прес-службу ВРУ.

При цьому керівник парламенту особливо наголосив, що питання про можливість запровадження в країні надзвичайного стану не розглядатиметься.

“На позачерговій сесії буде розглядатися одне питання — ситуація, яка склалася на сьогоднішній день. Вона дуже непроста, і будуть розглядатися шляхи розв’язання політичної кризи в Україні мирним шляхом”, — сказав В.Рибак, зазначивши, що жодні документи щодо запровадження надзвичайного стану в Україні “ніде не розглядалися, вони не готуються, і це питання на позачерговій сесії не розглядатиметься”.

Голова Верховної Ради нагадав, що відбулася його зустріч з Президентом України Віктором Януковичем. “Ми погодилися, що ситуація в країні диктує політикам мобілізувати всі сили для врегулювання політичної кризи в країні”, — наголосив він. “Політики повинні все зробити, щоб врегулювати те, що сьогодні є в країні, політичними методами. Влада повинна почути опозицію, опозиція повинна почути владу, і мирним шляхом розв’язати усі проблеми, — заявив В.Рибак. — Тому я підписав Розпорядження про скликання позачергової сесії Верховної Ради 28 січня”.

За словами В.Рибака, пропонується, що цього дня депутати — представники усіх політичних сил, а також позафракційні обміняються думками щодо шляхів вирішення гострих питань. Також, сказав він, необхідно заслухати пропозиції парламентаріїв стосовно першочергових питань, які необхідно розглянути на плановій сесії, яка розпочнеться 4 лютого.

Керівник парламенту проаналізував ряд питань, що їх піднімають представники опозиційних сил. Серед них він, зокрема, назвав питання щодо відповідальності та відставки Уряду. При цьому В.Рибак зазначив: “Ми повинні визначитися на Погоджувальній раді і розглянути це питання відповідно до закону”, нагадавши, що це можливо зробити починаючи з 4 лютого.

Торкаючись вимог опозиції щодо припинення репресій проти учасників протестних акцій, Голова Верховної Ради нагадав, що до закону “Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідувань та покарань осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань” були внесені конкретні поправки, які дозволяють амністувати активістів, які нині перебувають за гратами.

Стосовно вимог опозиції про проведення дострокових виборів Президента, парламенту, органів місцевого самоврядування, В.Рибак наголосив, що для цього потрібно розглядати питання щодо внесення відповідних змін до виборчого законодавства.

В.Рибак також зазначив, що закони, які були прийняті 16 січня, набули чинності. При цьому він зазначив: якщо у депутатів є зауваження до їхнього змісту, вони повинні підготувати відповідні зміни до будь-якого з них, і парламент їх розгляне. “Іншого законного шляху на сьогоднішній день немає”, — заявив він.

Також, на думку В.Рибака, 28 січня можна буде визначити інші питання, які потребують розгляду.

“Багато питань, які сьогодні піднімаються і опозицією, і на Майдані, треба розглядати не на Майдані. Їх треба розглядати в стінах Верховної Ради, — заявив керівник парламенту. — Парламент як вищий законодавчий орган країни повинен працювати і розглядати закони відповідно до Регламенту”.

В.Рибак звернувся до депутатів із закликом організовано провести позачергову сесію 28 січня. “Нам треба зібратися у Верховній Раді, почути один одного, і прийняти рішення, щоб парламент міг працювати і приймати ті закони, які повинен приймати вищий законодавчий орган нашої держави”, — підсумував він.

Як відомо, нещодавно В.Янукович пообіцяв переформатування уряду на сесії ВР 28 січня.

Світлана Власова

До списку новин