загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українські вчені створили рецепт хлібу з молюсками

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якщо кілька років тому назва продукту «Хліб з молюсками» здалася б нам знущанням, то сьогодні це реальність

Авторами новітнього рецепту стали представники Луганського національного університету імені Т.Г.Шевченка.

У будівлі даного навчального закладу напередодні був представлений патент на виготовлення пшенично- житніх булочок, що мають у своєму складі гідролізат з молюсків. Крім цього, учасники заходу побачили багато інших праць у вигляді збірників статей, навчальних посібників і монографій.

Рекордсменом в кількості представлених патентів є Інститут торгівлі, обслуговуючих технологій і туризму ЛНУ, вчені якого розповіли про 17 винаходів. Саме їм належить ідея виробляти вищезгаданий хліб з молюсками. Крім цього, незабаром заводи почнуть виготовляти хліб, використовуючи речовини тих самих живих істот. Вчені говорять, що такий продукт є дуже корисним для організму. Звичайно, для реалізації проекту потрібні час і інвестиції, але автори впевнені, що їх знахідкам знайдеться застосування. За словами доцента кафедри харчових технологій, всі ці розробки в перспективі принесуть дохід. Не виключено, що частина з них приверне увагу зарубіжних інвесторів.

До списку новин