загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Королевська розповіла "нову казочку" про пенсійну систему

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На думку міністра соціальної політики, безперечним успіхом пенсійної системи, що зробило її більш соціально справедливю, стало скорочення вдвічі кількості людей, які отримують пенсію менше 1 тис. грн. Ще один приклад - "вдалося зменшити розрив між пенсіями чиновників та простих людей".

Головними підсумками роботи пенсійної системи України в 2013 році міністр соціальної політики Наталія Королевська називає обмеження пенсій народних депутатів та інших чиновників до максимуму в 9 490 грн і скорочення більше ніж у два рази кількості людей, які отримують пенсію менше 1 000 грн.

Так, перераховуючи основні результати роботи, Королевська зазначила, що "було зроблено ряд конкретних кроків для того, щоб пенсійна система стала більш справедливою".

"Якщо на початку 2013 року їх було 2,428 млн. чоловік, то на початок 2014 року ця кількість зменшилася до 1 млн. громадян. Питома вага пенсій розміром до 1 тис. грн. зменшився з 17,8% до 7,4%", - повідомила міністр.

Крім того, був прийнятий закон, який гарантує щорічне березневе збільшення пенсій на 20% темпів зростання заробітної плати, що дозволить продовжити такі позитивні зміни і в цьому році

У цілому, в 2013 році було виплачено пенсій на 250 млрд грн, їх отримали 13,7 млн. пенсіонерів. Що стосується планів на 2014 рік, то, за словами Королевської, стратегічним завданням є запровадження обов'язкової накопичувальної системи.

До списку новин