загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Верховна Рада скасувала 9 «законів 16 січня»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Верховна Рада України скасувала дев’ять із 12 законів, ухвалених 16 січня.

За рішення ухвалити ці документи такими, що втратили чинність, на засіданні парламенту проголосував 361 народний депутат із 412, зареєстрованих у залі.

Зокрема, від фракції Партії регіонів «за» проголосували 167 депутатів, «Батьківщина» – 81, УДАР – 39, «Свобода» – 35, КПУ – 0, позафракційні – 39. Не голосувала у повному складі фракція Компартії.

Зокрема, скасовані закони: про посилення гарантій суддів, про спрощення процедури позбавлення депутатських повноважень, про можливість заочного кримінального провадження, про відстрочку створення центрів безкоштовної правової допомоги, про скасування податку при імпорті газу, про кримінальну відповідальність за руйнування пам’ятників героям Другої світової війни й про кримінальну відповідальність за виправдання злочинів фашизму, про запровадження персоніфікованих квитків на футбольні матчі й адмінвідповідальність за порушення правил дорожнього руху.

До списку новин