загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Мрії збуваються»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Мрії збуваються» членів клубу народних ремесел «Ниточка» Кіровоградського районного будинку культури до 7 –річчя заснування

27 січня 2014 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Мрії збуваються» членів клубу народних ремесел «Ниточка» Кіровоградського районного будинку культури, присвяченої 7 – річчю від дня створення організації.

Клуб народних ремесел «Ниточка» був заснований саме 27 січня 2007 року (після перемоги кіровоградської майстрині Наталії Ніжнікової на «Ярмарку соціальних ініціатив»). Перші зустрічі, обмін досвідом, знайомство з майстрами Кіровограда, їхніми творами відбувалися в Кіровоградській центральній бібліотеці.

Найперша виставка майстринь була тематичною, це були вишиті роботи, які зберігалися в приватних колекціях.

За 7 років існування клубу в ньому з’явилися художники, майстрині з плетіння гачком та спицями, вишивки стрічками, робіт з бісеру, робіт в техніці квілінг та печворк, виготовлення ляльок – мотанок та найбільше майстринь з вишивки хрестиком, гладдю, болгарським хрестиком, бісером, машинною вишивкою та авторською технікою.

Протягом цих 7 років керує клубом народних ремесел «Ниточка» Ніжнікова Наталія Костянтинівна. На сьогоднішній день, за словами Наталії Костянтинівни, клуб виріс з маленького гуртка до колективу з чисельністю понад 200 чоловік.

У виставці «Мрії збуваються» прийняло участь понад 40 членів клубу. В експозиції зали найбільше представлено рушників, серветок, сорочок, подушечок, сумок, панно, ікон, тематичних картин, сюжетних композицій вишитих хрестиком, художньою гладдю, кольоровими стрічками, бісером членами клубу Бойко П.І., Гусак В.М., Аляскіною Л.І., Ніжніковою Н.К., Дикусар О.М., Буцьковською Т.М., Волченко О.І, Ворніковою В.О., Вєхтєвою К.А., Згривець І.М., Рябухою О.Я., Настоящою Н.П., Монзалевською О.В., Манойленко О.В.,               Красновою О.М., Красновою С.І., Каплуновою Т.М., Ковальовою Т.А., Калиновською Г.А., Краснопольською Л.П., Шалабіною Т.А., Сарапін В.Т., Соломченко Н.М.,. Ціпою В.І., Петровою С.В., Панченко А.Ф.,Фісько А.В., Юньковою М.Ф.

Такий вид декоративно-ужиткового мистецтва як в’язання гачком та спицямипредставленийроботами Кузавко Н.І., Згривець І.М.,  Дьяченко  О.Ф.

Витончені картини в техніці квілінг презентувала Аляскіна Л.І. Колодій Н.Л. створила картини в незвичному і поки що не надто розповсюдженому виді мистецтва – фіш-арт.

В техніці олійного живопису виконані полотнаКлимишина Р.Г. Різьбу по дереву презентованороботамиЛимаря В.М. 

В експозиції також представлені ляльки - мотанки Гусак В.М., Ворнікової В.Є., Ніжнікової Н.К., лялька ручного шитва Тебякіної Я.М., іграшки ручного шитва Аляскіної Л.І.

Володіючи секретамиваляннявовни Терещенко І.П створила  оригінальні та неповторні речі: одяг, аксесуари, іграшки.

Топіари - декоративні дерева у формі кулі виготовили  Мельник Л.Ф. та Румянцева О.В.

Приємно здивують і порадують око роботи у техніці декупаж   Гусак В.М.

Нікого не залишать байдужим роботи з бісеру  Катерини Антоненко.

Терпіння, охайність і продуманість є запорукою виконаних робіт в техніці печворк Рябухою О.Я., Гусак В.М., Ніжніковою Н.К.

Під час відкриття виставки до фондового зібрання обласного художнього музею членами клубу народних ремесел «Ниточка» передано рушник та серветку 60-х років ХХ століття.

З 28 січня по 7 лютого 2014 року Кіровоградський обласний музей та члени клубу народних ремесел «Ниточка» запрошують всіх бажаючих прийняти участь у різноманітних майстер – класах .

Олена Степанок

До списку новин