загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

85-річний художник з Львівщини привезе виставку у Тернопіль

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Заслужений художник України Ярослав Омелян з Львівщини виставить свої роботи в Тернополі. Картини можна буде побачити у секторі мистецтв Тернопільської обласної бібліотеки для молоді  протягом місяця.

Відкриватимуть виставку мистецьких робіт  30 січня о 15 00.

Присутні матимуть можливість поспілкуватися з художником, дізнатися про його життєвий і творчий шлях, а також ознайомитись з мистецькими роботами Ярослава Омеляна.

Виставка буде діяти у секторі мистецтв впродовж лютого.

Для довідки:

Ярослав Омелян народився 1 січня 1929 року в с. Мшана, тепер Городоцького району Львівської області. Творчу діяльність розпочав після закінчення Українського поліграфічного інституту ім. І. Федорова, спеціальність – книжкова графіка.

Ярослав Омелян – член Національної спілки художників України з 1983 року, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. Братів Лепких (1994 р.), переможець Всеукраїнського конкурсу екслібрисів ім. Братів Лепких (1997 р.), почесний член Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка (1999 р.), удостоєний звання «Людина року» (Тернопіль, 2002 р.), подяки Президента України (2005 р.), нагороджений ювілейною відзнакою з нагоди 100-річчя від дня народження генерал-хорунжого Романа Шухевича (2007 р.), заслужений художник України (2008 р.). Працює в галузі станкової і прикладної графіки, плаката, акварелі, рисунка. Твори Я. Омеляна експонували в музеях і картинних галереях України та закордоном.

До списку новин