загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Що призведе світ до дефіциту натуральної продукції?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Першою причиною є кількість жителів планети, яке продовжує блискавично зростати. Індія і Китай щорічно «приростають» на кілька мільйонів чоловік.

Вчені стурбовані тим, що через два десятки років людей нічим буде годувати. Зростання світових обсягів виробництва м'яса, молока, рослинних культур не встигає за зростанням чисельності населення. Це штовхає вчених на пошук альтернативних способів харчування, на інтенсифікацію виробництва, де кількість випереджає якість.

Звідси випливає ще одна сучасна тенденція, навколо якої, мабуть, йдуть найзапекліші суперечки — ГМО. Вже вважається нормою вирощування картоплі, яка не боїться колорадського жука, морозостійких овочів та зернових.

За даними Загальнонаціональної асоціації генетичної безпеки 40% продуктів на російському ринку містять ГМО. Ось тільки користь від таких продуктів досить сумнівна. Тварини, на яких проводили випробування, хворіли онкологічними та іншими хворобами, відставали в рості і розвитку, проявляли ознаки безпліддя, особливо в наступних поколіннях. Не складно здогадатися, що подібний вплив ГМО робить і на організм людини, ось тільки у світі, на щастя, не проводяться тести на людях.

Ще однією важливою причиною є виснаження грунтів — це тенденція, яка, з одного боку, сприяє розвитку ГМО, а з іншого — негативно впливає на отримання якісного врожаю. Грунти вже пересичені пестицидами, гербіцидами та іншої сільськогосподарської хімією, яка знижує врожайність, накопичується в плодах і надходить разом з ними в організм людини.

Крім того, сьогодні люди стали витрачати менше часу на приготування і вживання їжі, ніж 20-30 років тому. Виробники вже пропонують рішення по заміні повноцінного обіду порошком, гелем або пастою, на поглинання яких людина витратить всього 2-5 хвилин. Що може бути простіше залити порошок водою, випити, і навіяти собі, що пообідав ? У зв'язку з цим у людей пропадає відчуття насичення, так як людина не відчуває задоволення від їжі. Споживачеві потрібно все більше і більше поглинати на шкоду власному здоров'ю і на радість виробникам.

А виробники тим часом прагнуть до здешевлення виробництва. Зростаюча конкуренція, відкриття нових ринків і розвиток світового експорту тільки сприяють цьому прагненню. Виробники продуктів харчування хочуть менше вкладати і більше отримувати. Це природно, але якість при такій схемі стоїть далеко не на першому місці. Так, натуральні компоненти замінюються штучними, в хід йдуть барвники, консерванти та стабілізатори.

І тут починає працювати «харчовий» маркетинг, адже вплив кольору і смаку на обсяги продажів давно вивчено і активно використовується маркетологами, але це вже зовсім інша історія.

Через 20 років всі вищеописані тенденції можуть призвести до дефіциту натуральної продукції на світовому ринку, що призведе до її неминучого подорожчання. Тоді суспільство розділиться на дві частини: ті, хто зможуть дозволити купити її, і ті, хто буде змушений іти на поводу у виробників.

Альтернативою такого розвитку подій може стати перехід на органічне або екологічне виробництво із застосуванням натуральних добрив в рослинництві та інноваційними рішеннями годування в тваринництві, але це гроші, які потрібно вкладати в галузь вже сьогодні. Якщо Європа і Америка вже усвідомили цю необхідність і стали на шлях розвитку нових типів.

До списку новин