загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Для малозабезпечених мешканців Веселого відкриють банк одягу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послугВеселівської райради починає функціонувати відділення соціально-побутової адаптації, при якому буде створено банк одягу.

У банку буде зберігається не тільки одяг, що був у вжитку, а й речі повсякденного побуту (скатертини, рушники, серветки, занавіски), взуття, сумки, м’які дитячі іграшки та ін. Для тих, хто хоче допомогти малозабезпеченим громадянам та приєднатись до благодійної акції із забезпечення банку речами, які були у вжитку, звертайтеся за адресою: смт Веселе, Пушкіна, 40; тел. 2-15-50.

Послугами банку одягу на постійній основі можуть користуватись пенсіонери, інваліди, ветерани війни, багатодітні матері, а також сім’ї, які з різних причин перебувають у складних життєвих обставинах. Усі речі, що знаходяться в банку, будуть надаватися громадянам безкоштовно.

В. КУКСОВ

До списку новин