загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Громадяни, які доглядають за хворими та людьми похилого віку, отримали право на державну допомогу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українці, які надають соціальні послуги, отримали право одержувати державну соціальну допомогу. Про це повідомила Міністр соціальної політики Наталія Королевська. Відповідна норма передбачена постановою КМУ "Про внесення змін до пункту 10 Порядку призначення і виплати державної допомоги малозабезпеченим сім'ям", прийнятою 29 січня 2014 р.

Як пояснила Наталія Королевська, прийняті зміни надають змогу виплачувати державну соціальну допомогу тим, хто постійно доглядає за інвалідами II і III групи, людьми похилого віку та особами, які, за висновком медиків, вимагають безперервного догляду.

«Ці люди фактично не мають можливості отримувати трудовий дохід і не мають додаткових джерел існування, тому потребують підтримки держави і відносяться до категорії малозабезпечених. Тому прийняте сьогодні рішення дозволить зробити перший крок на шляху встановлення соціальної справедливості по відношенню до них», - сказала вона.

За словами Міністра, до прийняття документа дана категорія громадян мала право лише на компенсацію, яка варіювалася від 7% до 15% прожиткового мінімуму для працездатних громадян. Прийняті ж зміни дозволять їм отримувати допомогу по малозабезпеченості.

«Таку допомогу в 2014 році, починаючи з 1 січня, зможуть отримувати більше 20 тисяч сімей, які здійснюють постійний догляд за найбільш вразливими категоріями громадян. Таким чином, ми підтримаємо сім'ї, які, не дивлячись на труднощі, не відмовилися від своїх близьких, не передали їх в інтернати, а продовжують за ними доглядати», - сказала вона.

Довідково

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям - щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім'ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

До списку новин