загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Бригинець хоче, щоб пенсіонери хоча б після смерті були рівними

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Бригинець зареєстрував у ВР проект Закону №4045 від 28.01.2014 про внесення змін до Закону України «Про загальнообов′язкове державне пенсійне страхування» (щодо зміни розміру допомоги на поховання пенсіонера).

Про це повідомила прес-служба народного депутат України (фракція «Батьківщина») Олександра Бригинця.

«Згідно чинного законодавства розмір допомоги, що виплачується на поховання пенсіонера, становить двомісячну пенсію, яку отримував пенсіонер на момент смерті. Враховуючи, що пенсія окремого пенсіонера різна, обсяг допомоги також відрізняється. У той час, коли незначна кількість пенсіонерів отримує пенсію понад 10 тис. грн., у більшості випадків обсяг пенсії та відповідно допомоги на поховання не дозволяє гідно зустріти смерть. Дана норма суперечить Конституції України», - обурений О.Бригинець.

Депутат навів цифри, відповідно до яких більшість пенсіонерів в Україні отримує пенсію в розмірі до 1200 гривень. Тоді як допомога на поховання складає менш, ніж 2400 гривень. Однак витрати на поховання складають від 7-10 тисяч гривень в залежності від регіону. Чинна норма не покриває навіть і половини витрат на поховання.

«Ця тема для мене стала актуальною у зв’язку із подіями на Майдані, де я протягом двох місяців проводив прийоми громадян. Серед інших суспільних проблем під час розмов піднімалася і ця проблема соціальної нерівності серед людей, навіть після їхньої смерті», - пояснив О. Бригинець.

Даний законопроект дозволить підвищити обсяг допомоги на поховання пенсіонера до рівня вартості поховання людини, не залежно від того, яку пенсію він отримував за життя.

До списку новин