загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Цей день в історії/ 31 січня

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Всесвітній день ювеліра (Міжнародний професійне свято ювелірів).

Китайський Новий рік.

1714 — Імператор Петро I заснував у Петербурзі кунсткамеру — найстаріший музей Росії.

1729 — У Стамбулі видали першу надруковану арабським шрифтом книгу — тлумачний словник, який і досі вважається одним з найпопулярніших.

1747 — У Лондоні відкрилася перша клініка з лікування венеричних захворювань — госпіталь Lock.

1865 — Хімік Дмитро Менделєєв захистив дисертацію «Про з'єднання спирту з водою». Умовна дата народження рецепта російської горілки.

1893 — У Патентному бюро США реєструють торгову марку Coca-Cola.

1941 — Створено Київську кіностудію науково-популярних фільмів (з 1954 р. — Київнаукфільм)

1950 — Президент США Гаррі Трумен публічно оголосив про підтримку проекту розробки водневої бомби, зброї, яка теоретично в сотні разів потужніша, за атомні бомби скинуті американцями на Хіросіму та Нагасакі під час 2-ї Світової війни.

1958 — здійснено запуск першого американського штучного супутника Землі «Експлорер-1», котрий встановив наявність навколоземного радіаційного поясу.

1961 — США провели запуск космічної ракети з шимпанзе на борту. Ракета на швидкості 8000 км/год піднялася на висоту 250 км над Землею. Шимпанзе повернулася на Землю без ушкоджень.

1999 — Науковці з університету Алабама (США) одержали, на їх думку, неспростовні докази того, що вірус СНІДу бере свій початок у Африці, походить від шимпанзе і вперше перейшов до людей близько 50-ти років тому.

 

31 січня народилися:

1715 — Гельвецій, французький літератор і філософ-матеріаліст.

1797 — Франц Шуберт, німецький композитор, автор близько 600 романтичних пісень і балад, 9 симфоній, 20 фортепіаних сонат («Незакінчена симфонія», «Зимовий шлях», «Форель», «Лісовий цар»).

1911 — Баба Ванга (справжнє ім'я Вангелія Пандева-Гуштерова), болгарська народна цілителька, ясновидиця.

1921 — Маріо Ланца, американський оперний співак (тенор) та актор («Великий Карузо», «Принц-студент», «Серенада») італійського походження.

1923 — Норман Мейлер, американський прозаїк, драматург, журналіст, сценарист і кінорежисер.

1929 — Месбауер Рудольф Людвіґ, німецький фізик, творець ефекту Месбауера.

1937 — Філіп Ґласс, американський композитор, автор опер, симфоній, фортепіанної і електронної музики; до його творів належать опери «Ейнштейн на пляжі», «Сатьяґраха», «Ехнатон».

1939 — Олександр Пороховщиков, російський кіноактор («Ворошиловський стрілець», «День народження Буржуя», «Діаманти для диктатури пролетаріату»).

1956 — Віра Глаголєва, російська кіноактриса («Не стріляйте в білих лебедів», «Вороги», «Щиро ваш»).

До списку новин