загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На що можуть розкошелитися харківські пенсіонери. Статистика

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Близько третини населення всієї Харківської області на сьогодні складають пенсіонери. Усі інші — майбутні пенсіонери.

 

Сьогодні, за даними головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, середній розмір пенсій по області становить 1490 грн 15 коп. (трохи менші трудові пенсії - 1444 грн 67 коп. і добряче більші для пенсіонерів силових структур – 2320 грн 52 коп.). 

За щомісячну грошову винагороду у 1490 грн можна купити, до прикладу, 425 буханців звичайного чорного хліба (1 шт. - 3,50 грн), або 149 л молока (1 л — 10 грн), або 212 кг цукру (1 кг — 7 грн). За ці гроші можна майже сім разів з'їздити до столиці України, і провести чотири дні у номері «Економ» класу на курорті «Березівські мінеральні води». А от ще рік тому середня пенсія по області була на 54 грн 43 коп. худішою. 

«Найпенсіоннішим» районом області є Харківський. Там проживає 57,2 тис. пенсіонерів. А от найменше їх у Коломацькому районі (усього 2,3 тис.). Загалом же в нашому регіоні близько 803 тис. людей мають пенсійне посвідчення. У 2013 році до лав пенсіонерів зарахували 31,3 тис. осіб.  Мінімальний розмір пенсії коригується прожитковим мінімумом і зараз зупинився на рівні 949 грн. Отримувати таку пенсію «пощастило» 26,7 тисячам жителів Харківщини. Та вже з 1 липня її обіцяють підняти до 974 грн, а з 1 жовтня розмір мінімальної пенсії перевалить за тисячу гривень.  - З 1 березня буде проведено підвищення пенсій згідно із законодавством. У цьому випадку перерахуються раніше призначені пенсії із застосуванням заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію, - пояснив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Харківські області Віктор Ачкасов. - Ця пенсія підвищиться на коефіцієнт, який відповідатиме не менш як 20% від показника зростання середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, порівняно з попереднім роком, але не менше зростання рівня інфляції (індексу споживчих цін) за минулий рік.

Тетяна Василець

До списку новин