загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Луганську відкриється пересувна виставка «Одне дитинство – різні долі»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

4 лютого у Луганському обласному краєзнавчому музеї відкриється пересувна виставка під назвою «Одне дитинство – різні долі» про долю дітей у роки Другої світової війни.

Основою для виставки стали 29 життєвих історій дітей та підлітків – нині людей похилого віку, – які зустріли Другу світову війну у своїх рідних містах і селах по всій Україні, а також Росії, Білорусі і Латвії. Історії ілюструють події 1941-1947 рр., а саме – життя цивільного населення в часи нацистської окупації, співіснування з владою та встановленим нею режимом, примусову працю дітей на сільськогосподарських роботах, побутове життя поруч з німецькими, італійськими та угорськими військовими і післявоєнні голодні роки.

Виставка демонструватиметься в 10 містах Луганської області протягом лютого – червня 2014 р.

До участі у відкритті виставки запрошені представники управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, департаменту освіти і молоді Луганської міської ради, свідки подій Великої вітчизняної війни, чиї історії представлені на виставці, учні загальноосвітніх середніх і професійно-технічних навчальних закладів, студенти вузів м. Луганська і області, творчий колектив – хор Луганської міської організації «Ветеран», викладачі історії та архівознавства Східноукраїнського національного університету ім. В .Даля, представники Луганського єпархіального управління.

Захід проводиться в рамках проекту «Організація роботи пересувної виставки «Одне дитинство – різні долі» про долю дітей у роки Другої світової війни» за фінансової підтримки МГО «МФ «Взаєморозуміння і толерантність» (м. Київ).

Відкриття виставки відбудеться 4 лютого о 13-00 у Луганському обласному краєзнавчому музеї за адресою: вул. В. Шевченка, 2.

До списку новин