загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Більшість українців знайшли роботу завдяки інтернету

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Для більшості українців ( 37,6 % ) найбільш ефективним способом знайти відповідну роботу виявилися сайти з працевлаштування. Друзі та знайомі допомогли 29,6 % опитаним. Результативність інших способів пошуку роботи виявилася значно нижчою.

Згідно з опитуванням , більшість українців знайшли свою останню або поточну роботу за допомогою сайтів з працевлаштування.Так, прямі звернення в компанії допомогли 6,2 % претендентам. Професійні зв'язки, так само як і оголошення в газетах і подібних джерелах, виявилися однаково корисними для українців - по 5,5 %.

Завдяки соціальним мережам знайти роботу вдалося 2,5 % респондентів. Найбільш неефективним способом пошуку роботи, з досвіду українців, є звернення до Державної служби зайнятості - завдяки їй роботу знайшли лише 1,6 % людей. 11,5 % опитаних вдалося працевлаштуватися за допомогою інших способів, наприклад, завдяки хедхантерам, які самі вийшли на кандидатів.

Опитування проводилося в соціальних мережах з 21 по 28 січня 2014 року. У ньому взяло участь 550 респондентів з України.

До списку новин