загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Івано-Франківську пенсіонерів вчили долати розлади сну

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради повідомляє, що у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування 29.01.2014р. був проведений психологічний тренінг: "Причини розладу сну та шляхи їх подолання" за участю волонтера БО "Турбота про літніх в Україні" – психолога Румак О.М.

Психолог розповіла, що порушення сну є поширеною проблемою, назвала основні причини розладів сну та надала поради щодо їх подолання.  

По закінченню лекції психолог побажала усім хорошого і міцного сну. Присутні залишилися задоволеними від проведеного заходу.

В заході взяли участь 35 осіб похилого віку та інваліди.

Присутніх пригостили солодощами.

До списку новин