загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Все, що ви маєте знати про страховий стаж

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Що таке — страховий стаж, хто у нас в країні вважається застрахованим і як, власне, визначається тривалість стажу. Нагадаємо, що з 2004 року в Україні діє система пенсійного страхування: на пенсію може претендувати лише застрахована людина, яка виплачувала внески і накопичила мінімальний страховий стаж.

Застрахованим за нашим законодавством вважається будь-яка людина, яка є найманим працівником, оформлена за законом як співробітник підприємства або працює у приватного підприємця і платить із зарплати внески на соціальне страхування. Тобто якщо людина офіційно працює, то вона вже автоматично вважається застрахованою.

Правда, є дуже важливий нюанс: до страхового стажу включаються тільки ті місяці, за які були сплачені страхові внески. Раніше це були внески в чотири різних фонди, в тому числі Пенсійний. Але з 2011 року виплати об'єднали в єдиний соціальний внесок, частина якого йде саме на пенсійне страхування. Його платять і працівники, і роботодавець. Так от, якщо фірма за якийсь місяць не перерахувала пенсійний (до 2011 року) або єдиний соціальний внесок (після 2011 року), цей місяць не буде зараховано до страхового стажу працівника.

На жаль, прикладів, коли підприємства — навмисне чи ні — не перераховують кошти на пенсійне страхування своїх співробітників, досить багато. Тому всім людям, які розраховують у майбутньому отримувати пенсію і намагаються накопичити для цього стаж побільше, потрібно час від часу цікавитися, чи платить роботодавець соціальні внески. Зробити це можна в найближчому управлінні Пенсійного фонду або ж в інформаційних кіосках, розташованих в усіх районних управліннях м. Одеси.

Що можна дізнатися в інформаційних кіосках? На кожного працюючого жителя України відкрито персональну облікову картку. Це електронний файл з інформацією про саму людину (її прізвище, ім'я, по батькові, дата народження), місцях його роботи та внески, перераховані на пенсійне страхування. Таким чином, у базі даних персоніфікованого обліку внесків Пенсійного фонду України накопичуються відомості про всі сплачені за людину внески. Щорічно Пенсійний фонд отримує розписані помісячно дані: легально нараховані працівникові виплати і розміри внесків, які відзначають у його обліковій картці. У ній також вказується статус підприємства, де працює людина, і багато іншого. Всі електронні дані мають паперові першоджерела (довідки, звіти, подані підприємствами, і так далі). Документи зберігаються в територіальному управлінні фонду.

Ще один важливий момент: при призначенні пенсії враховується саме легальна зарплата. Тобто та, з якої було сплачено страхові внески. Заробітки «сірі та «в конвертах» до уваги не приймаються. Наприклад, якщо людина отримує тисячу доларів «в конверті і 1300 грн. за відомістю, то йому пенсію призначать саме виходячи з офіційних 1 тисячі 300 грн. Адже саме з цієї суми були сплачені податки і збори.

Природно, розмір пенсії при такій зарплаті буде відносно невеликий. Тому рекомендується перевіряти в Пенсійному фонді не тільки факт сплати внесків, але і суму, з якої вони перераховуються.

Закон України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (який, власне, і встановив страхові принципи нарахування пенсій) вступив в силу в 2004 році. А як бути зі стажем, який накопичився у людей до цього часу? Законодавці надійшли просто: весь трудовий стаж, набутий до 1 січня 2004 року, прирівняли до страхового. Причому стаж за даний період враховують в колишньому порядку і на підставі тих самих документів, які застосовувалися раніше. Він підтверджується, зокрема, записами в трудовій книжці.

А ось більш пізній стаж засвідчується тільки відомостями в особовій справі людини: сплачувало за нього внески підприємство чи ні.

Стаж вимірюється в місяцях. При цьому місяць роботи буде зараховано до страхового стажу як повний тільки за умови, якщо внесок за нього виявиться не нижче мінімальної суми. Як вона визначається? Дуже просто, це сума єдиного соціального внеску, нарахована на мінімальну зарплату.

З 2011 року справляється єдиний соціальний внесок, який коливається в межах 34-37 відсотків зарплати. Так, мінімальна сума внеску для підприємців була затверджена в розмірі 34,7 відсотка мінімальної зарплати. Оскільки в країні мінімальна зарплата змінювалася, змінювався і мінімальний внесок.

Якщо сплачена за місяць сума виявиться менше мінімального внеску, цей місяць врахують в стаж як неповний — пропорційно до внесених грошей. Втім, є кілька особливих періодів, які включають в страховий стаж на певних умовах. Навіть якщо внесок виявиться нижче мінімального.

А ось що стосується навчання в інституті, то до 2004 року цей період зараховувався в стаж. Але після 2004-го вищі навчальні заклади не перераховують пенсійні внески за своїх учнів. Тому час стаціонарного навчання в вузі, аспірантурі, ординатурі, докторантурі і так далі (якщо людина не працювала ще де-небудь і не платила внески зі свого заробітку) до стажу з січня 2004 року не включається. У тих же, хто добровільно застрахується і буде сплачувати внески (не нижче мінімального розміру), і цей період увійде до страхового стажу.

Отже, ми розібралися з тим, що саме включається до страхового стажу.

До списку новин