загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У філармонії зберуть кошти для потерпілих на Майдані

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

15 лютого в обласній філармонії організують лірично-патріотичний концерт «Спогади» під час якого виступлять Назар Савко і струнний квартет «Рококо».

"Я дуже пильно слідкую за подіями в державі, активно беру в них участь. Знаю, що людям зараз не до розваг, і тому хотів скасувати низку сольних концертів до Дня всіх закоханих. Та мої побратими й друзі переконали мене у зворотньому", - розповів Савко.

Зі слів виконавця, під впливом останніх подій він написав чимало віршів, створив народних пісень. І тепер хотів би представити їх львів'янам.

Крім того, Савко повідомив, що формат концерту буде певною мірою зміненим. Це буде лірично-патріотична сповідь душі, своєрідні спогади про минуле та про тих, кого вже не повернеш. У такий спосіб їх хочуть вшанувати творчістю-музикою і поезією.

Через зміну програми зазнав певних коректив і склад артистів. Крім Назара Савка та струнного квартету «Рококо», у концерті візьмуть участь вихованці музичної студії «Джерело» та голос Євромайдану у Львові Софія Федина. З її вуст пролунають авторські композиції виконавця лірично-патріотичного характеру.

«Сподіваюся, у залі зберуться небайдужі люді, котрі з нами поринуть у спогади: спогади про кохання, розчарування, про втрату і, звичайно, надію. До концерту ми залучимо волонтерів, які збирають кошти для медичних потреб людей, що постраждали у Києві», – зазначив Савко.

До списку новин