загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Н.Королевська закликала громадськість об'єднатися заради забезпечення соціальної стабільності в країні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Україні потрібні люди, для яких професійний обов'язок важливіший ніж бажання заробити собі політичні дивіденди. Про це на зустрічі з представниками жіночих громадських організацій заявила Міністр соціальної політики Наталія Королевська.

Під час спілкування Наталія Королевська нагадала присутнім свою позицію, яку чітко визначила ще два місяці тому, коли протести тільки розпочиналися. Зокрема, йдеться про стабільну виплату пенсій та державних допомог, безперебійність роботи всієї соціальної сфери та допомогу тим, хто найбільше її потребує. «Саме цього я жорстко вимагала від усіх - від заступників Міністра  до звичайних соціальних працівників. Оскільки моє головне завдання як Міністра - забезпечити стабільну роботу соціальної сфери. Особливо в таких непростих умовах як зараз», - сказала вона.

«Сьогодні найлегше робити гучні заяви і заробляти собі публічні дивіденди. Підкидати дрова у вогонь протистояння і робити з себе героїв. Зараз дехто і від мене вимагає таких заяв. Але як мати двох синів я розумію , що гучними промовами не захистити дітей і не домогтися миру. А тим більше не допомогти мільйонам українських сімей, які, незважаючи на власну політичну позицію, кожен день розраховують на підтримку держави», - нагадала Наталія Королевська.

Вона підкреслила, що поважає думку кожної громадської організацій і завжди готова до діалогу і співпраці. «Я завжди відкрита і безмежно відверта у взаємовідносинах з ними, тому що наші цілі повністю співпадають - допомагати і захищати  громадян з найбільш вразливих верств населення. І в умовах, у яких перебуває країна, ми повинні об'єднатися і сконцентрувати всі наші зусилля для забезпечення соціальної стабільності в країні. Саме до цього я закликаю всю громадськість», - сказала вона присутнім.

Звертаючись до учасниць зустрічі, Наталія Королевська нагадала також, що завдання жінок у всі часи - сприяти мирному врегулюванню конфліктів. «Упевнена, своїм прикладом ми повинні демонструвати згоду і готовність йти на компроміси заради загального спокою і миру. А також всіляко уникати будь-яких протистоянь та взаємних звинувачень. Адже поганий мир краще будь-якої війни. Це моя позиція і як жінки, і як матері, і як Міністра», - підкреслила вона.

До списку новин