загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

США готові фінансово підтримувати реформовану Україну – Нуланд

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ані Євросоюз, ані США, ані Міжнародний валютний фонд не надаватимуть фінансову підтримку нереформованій Україні. Про це заявила помічник держсекретаря США з питань Європи та Азії Вікторія Нуланд.

Водночас вона підтвердила, що США готові надати «значну фінансову підтримку» Україні в разі проведення реформ, відновлення людської гідності і поваги до прав людини в Україні і формування нового перехідного уряду, готового взяти на себе відповідальність.

Також Нуланд наголосила, що США далі активно підтримуватимуть тих в Україні, хто активно працює над відновленням діалогу і захистом прав людини.

Помічник держсекретаря зауважила, що на зустрічі з Януковичем і опозицією панував «позитивний дух» і вона отримала позитивні сигнали з Банкової.

До списку новин