загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Відкритий університет»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Завтра в Івано-Франківську працюватиме «Відкритий університет»

У суботу, 8 лютого, о 13 год. в приміщенні культурно-мистецького центру «Є» в рамках проекту «Відкритий університет» відбудеться зустріч з прикарпатським письменником, кандидатом філологічних наук Степаном Процюком (лекція «Василь Стефаник. Галицька ментальність») та кандидатом філософських наук, психотерапевтом Галиною Дичковською (Майдан. Творення нової свідомості).

Проект «Відкритий університет» ініційований місцевими громадськими активістами з метою створення постійно діючого інтелектуального майданчика для формування спільного бачення оптимальних шляхів розвитку країни та активізації громади в цілому.

На лекції запрошуються усі, кому близька ідея побудови відкритого, вільного громадянського суспільства, люди, які шукають шляхи самореалізації, хочуть бути корисними Україні.

Нагадаємо, проект стартував минулої суботи, 1 лютого. Першими лекторами Відкритого університету були письменник Євген Баран та історик, краєзнавець Іван Монолатій.

Місце зустрічі: вул. Незалежності, 31, книгарня «Є», 4 поверх. Початок 12:00 годині. Вхід вільний.

До списку новин