загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У волинському музеї заговорили мовою витинанок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Волинському краєзнавчому музеї 6 лютого 2014 року відкрилася персональна виставка витинанок Олесі Іщук „Мовою витинанки”.

До уваги відвідувачів представлено 45 робіт, які демонструють технологічні та художні особливості майстрині. Серед них є ажурні, силуетні та складні аплікаційні зображення. Олеся виготовляє витинанки і з одного аркуша паперу, і поєднує кілька пастельних тонів. Вона використовує поширені мотиви квітів, дерев, але у власному поетичному осмисленні. Вводить також силуети людських постатей, тварин. За тематикою її твори об’єднані в серії „Сади”, „Квіти”, „Писанки”, „Діалог”, „Звір”, „Портрети”, „Стрічки” та ін.

Виконані молодою майстринею витинанки є не тільки втіленням задуму за допомогою паперу, а й, через створені образи, способом передачі глядачам своїх думок, емоцій, вподобань. Саме тому вона  обрала назву виставки „Мовою витинанки”. Отже, виставка стала об’єднуючим елементом, місцем та засобом спілкування автора з аудиторією.

З витинанками на виставці ознайомилися майстри, художники, студенти Луцького центру професійно-технічної освіти. Підтримати творчість Олесі прийшли рідні, друзі, знайомі.

За п’ять років мистецької діяльності Олеся Іщук створила понад 300 витинанок. ЇЇ роботи експонуються нині в Затурцівському меморіальному музеї В.Липинського (Волинської обл.) та в Історико-художньому музеї м.Домодєдово (Московської обл.). Лучан та гостей міста Олеся запрошує до творчого спілкування у Волинському краєзнавчому музеї. Виставка „Мовою витинанки” експонуватиметься впродовж лютого-березня цього року.

До списку новин