загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Чернівцях закарпатські художники презентували свої роботи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вперше у столиці Буковини закарпатські художники презентували свої роботи.

Особливі кольори, особлива техніка, особливі картини… Натюрморти, пейзажі, фігуральні та абстрактні композиції…, повідомляє ЧОДТРК. 

У виставковій залі центру культури «Вернісаж» одинадцятьом художникам з міста Мукачево вдалося у 83-х картинах показати прадавні закарпатські традиції та сучасне мистецтво Карпатського регіону.

В минулому році чернівецькі художники презентували свої картини в Мукачево. Нині ж митці Закарпаття - на Буковині. Такий культурний обмін стає вже традиційним.

Школа художників Закарпаття має свої традиції. Їхні картини вирізняються з-поміж робіт митців інших регіонів. Усі роботи відображають внутрішній стан авторів, їх бачення минулого та сучасного.

Усі художники Закарпатської обласної організації Національної Спілки художників України зізнаються, що атмосфера міста Чернівців надихає, тут хочеться творити.

До списку новин