загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці найчастіше скаржаться на міліцію і суддів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Майже половина — 47,1% скарг, що надійшли до Верховної Ради України (ВРУ) у 2013 році, стосувалися дій міліції та суддів. Зокрема, істотно зросла кількість скарг на судові рішення та незаконні методи ведення слідства.

Про це пише видання «Голос України» з посиланням на дані відділу з питань звернень громадян апарату парламенту.

Загалом, як зазначається, за рік до парламенту надійшло 90,5 тис. пропозицій, заяв і скарг громадян — на 4,7 тис. більше порівняно з 2012 роком.

Крім скарг на правоохоронців і суддів 10,1% стосуються питань соціального захисту; 6,8% — діяльності Верховної Ради, президента та Кабінету міністрів; 4,5% — сім'ї, дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури і спорту; 4,2% — комунального господарства; 3,5% — праці та заробітної плати; 3,4% — фінансової, податкової та митної політики; 2,7% — охорони здоров'я та житлової політики.

Як повідомляв «Ракурс», Україна — третя в світі за кількістю заяв до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

До списку новин