загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Поляки придумали альтернативний варіант допомоги євромайданівцям

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Через те, що на митниці не пропускають вантажівки із гуманітарною допомогою для Євромайдану, поляки перенесуть сім тон речей самі. Розподілять її по 50 кілограм.

Із роботою планують впоратися за два тижні.

Роман Білас, голова правління відділу Асоціації українців у Кошаліні розповів Gazeta Wyborcza, що перша машина, яку відправили з Кошаліна у грудні минулого року успішно дісталася пункту призначення. Тоді поляки зібрали чотири тони теплих речей, продуктів, а також 20 тисяч злотих.

Зараз мешканці Кошаліну зібрали аж сім тон благодійної допомоги. Але, на жаль, цього разу на кордоні виникли проблеми.

"Ми завантажили подарунки до трьох бусів, щоб не привертати увагу митників до великих машин. Автомобілі вели водії із подвійним громадянством, але це не допомогло. Митники на не впустили, бо в Україні діє повна заборона ввезення гуманітарної допомоги. Це один із способів, яким влада хоче знищити Майдан і не лише у Києві. Митники сказали, що ми не в'їдемо. А якщо ми ризикнемо, то подарунки будуть конфісковані, а машини арештовані", - розповідає Білас.

Відтак поляки вирішили скласти подарунки в одному із прикордонних міст.

"Подробиць не хочемо розголошувати. У найближчі два тижні волонтери будуть переносити через кордон по 50 кілограмів, бо саме стільки можна внести. Все це потрапить до збірного пункту, а далі буде розподілене по усіх Майданах", - зазначив Білас.

Він додав, що наразі поляки більше не організовуватимуть збору речей для українців на Майдані, а займатимуться розподіленням того, що вже зібрано.

До списку новин