загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У бібліотеці Гончара підтримали сімейні цінності

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

«Ми-бібліотечна сім’я!» -  під таким гаслом 9 лютого в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені О.Гончара відбулося  свято, яке зібрало в стінах закладу дітей та онуків бібліотечних працівників.  Свято пройшло на підтримку проголошеного ООН в 2014 році «Міжнародного року сім’ї».

Як розповіли Новинам Полтавщини працівники бібліотеки відбулося справжнє родинне свято, на якому лунали веселі пісні, цікаві вірші, демонстрували яскраві відеоролики про бібліотечне життя. З великим захопленням діти, онуки, старшокласники і малюки, батьки, дідусі та бабусі створили разом  величезний малюнок-аплікацію  і сфотографувалися. Всі учасники свята отримали подарунки від постійного партнера бібліотеки – благодійного фонду «Синергія»  

“Ми – разом, ми – велика бібліотечна сім’я, ми пишаємося тим, що всі ми належимо до міцної бібліотечної родини! Разом ми велика сила і в змозі подолати будь які негаразди! Завітайте до нас у гості – і вас зустріне наша привітна бібліотечна сім’я!”, – лунало з уст учасників свята.

До списку новин