загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вахтанг Кіпіані відкрив читацький клуб Просвіти

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Господньою молитвою, добрими побажаннями та окропленням святою водою благословив початок книжкового клубу чернігівської «Просвіти» настоятель кафедрального храму св.вмчц. Катерини о. Роман Кіник.

Я ж не втримався і пожартував, що його благословення особливо рясне, адже вчора отець Роман втретє став батьком…

Відкриваючи церемонію, хоча з огляду на майданні обставини, і церемонії особливої не було, я говорив про європейськість нашого кроку — адже Європа це не тільки правильні закони, підконтрольні керівники, професійна поліція, але й культура. Власне, в основі всієї європейської цивілізації лежить культура. Хіба у тій же Польщі ми не бачили на кожному році в центрі міст книгарні? А що в нас — бари, ресторани і магазини… Тож відкриття книжкового клубу «Просвіти» — насправді це також євромайдан. Приємно, що з цією думкою погодився і громадський активіст — євромайданівець Ігор Андрійченко.

Особливою родзинкою відкриття книжкового клубу стала презентація відомим журналістом Вахтангом Кіпіані видань сайту «Історична правда».

Добрі слова говорила і очільниця обласного письменницького осередку Олена Конечна, яка, за її словами, ахнула, коли побачила оновлений зал «Просвіти», що тепер став книгарнею. А в планах — багато задумок. І не тільки про книги та навколо них. Заходьте!

До речі, першим покупцем став заступник головного лікаря обласної лікарні Микола Колос, що придбав «Записки українського самашедшого» Ліни Костенко, «Роксолану» Павла Загребельного та альбом «Книга мого роду».

Василь ЧЕПУРНИЙ

До списку новин