загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставка "Стародруки в бібліотеці Павла Тичини" в музеї Поета

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

15 лютого 1574 року на сучасних українськиї землях друкарем Іваном Федоровим (Іваном Федоровичем) була видана перша друкована книга. Друкар Іва́н Федоро́вич (1510—1530 — † 5 (15) грудня 1583, Львів) — у 1574 році у Львові уклав і надрукував перший східнослов’янський посібник — «Буквар» з граматикою та здійснив друге видання «Апостола».

Уславлюючи цю дату Музей-квартира Павла Тичини проводить одноденну виставку "Стародруки в бібліотеці Павла Тичини" в рамках проекту "До Тичининої книги доторкнуся".

У цей день всі охочі зможуть не лише подивитися стародруки, які були в бібліотеці поета і які він, без сумніву, читав. Співробітники музею дозволять у цей день погортати, почитати ті книги, знайти у них помітки рукою Павла Тичини, переконатися таким чином, що книги й Павло Тичина перебували у постійному "спілкуванні".

Адреса: м. Київ, вул. Терещенківська, 5, кв.1,3.

Вхід на виставку безоплатний.

До списку новин