загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Дев‘ять сердець планети

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дана фотогалерея, неодмінно, зігріє Ваші серця. Ряд представлених в ній зображень природних ландшафтів, в зовнішньому вигляді яких  проглядаються форми сердець, показують світ, наповнений любов"ю Матінки Природи. Правда, милуватись такою серцевидною красою можливо лише з висоти пташинного польоту... Але туристи стверджують, що, не дивлячись на цей ньюанс, відвідати кожен куточок світу, якому завдячуючи його унікальному пейзажу пощастило стати серцем планети, неодмінно варто. А все через то, що тут, нібито, б"є ключем особлива позитивна енергія... Отже, які ж ландшафтні шедеври включає в себе географічний зал слави нашої планети? Давайте разом помилуємось дев"ятьма унікальними пейзажами, за допомогою яких Природа зізнається нам в коханні...

Ліс у формі серця, розташований на півночі Іспанії, в провінції Кантабрія

Кантабрія - це автономна область та провінція в Іспанії, розташована на півночі Піренейського півострову. Відрізняється неймовірно різноманітними та контрастними ландшафтами, де в єдиний малюнок поруч із річками, пляжами, галявинами та лісами об"єднуються скелі та гори. Близько половини площі Кантабрії займають ліси, в яких водяться навіть ведмеді.

Саме один з таких лісів заслуговує особливої уваги, оскільки він виріс (зверніть увагу - сам по собі) у формі серця. Звичайно, побачити цю форму можливо лише в тому випадку, якщо мандруєш на гвинтокрилі або літаку, але серцевидна форма лісу проглядається лише під певним кутом. Але коли все ж вдається зловити цю незвичайну красу, дух перехоплює від задоволення...

Сердцевидний острів на озері Гутьеррес, Патагонія

Патагонія розташована в Південній Америці, до півдня від річок Ріо-Колорадо та Лимай. По своїй суті це все ще дика і практично безлюдна місцина, степові рівнини (пампаси) якої зі всіх сторін  продуваються вітрами. Саме в атмосфері цієї незайманості, напевно, і заключається її чарівність.

В тій частині Патагонії, котра охоплює Аргентину, знаходиться чудове озеро Гутьеррес. Його блакитні води омивають береги густо поросшого лісом острову, головна особливість якого заключається в серцевидній формі.

Заболочена територія у формі серця в Національному природному парку Guandu, Тайвань

В північному Тайвані, в місті Тайпей розташований дивовижно гарний природний парк  Guandu, який носить статус національного. Дуже вражають його розміри (площа близько 57 гектарів), так і чудові пейзажі. Серед останніх, тобто ландшафтних дивовиж, особливо прославилась заболочена місцина, форма якої нагадує серце.

Серцевидний острів Таваруа, Фіджі

Відомий курорт Фіджі представляє собою архіпелаг з приблизно 330 островами. Кожен іх них обрамлений кораловими рифами і омивається теплими лазурними водами - загалом, усюду неймовірний пейзаж  гарантовано. Але одним із найбільш гарних островів Фіджі признаний острів Таваруа, який розташований поблизу з береговою лінією Віти Леву. Багато туристів давно вже назвали цей острів земним раєм, який відмінно підходить до романтичних мандрівок. До того ж його серцевидна форма ніби підтверджує, що Таваруа дійсно є райським куточком.

Острівець Галесняк, Хорватія

В Адріатичному морі на узбережжі Хорватії знаходиться маленький приватний острівець (власник - Владо Джуреско), незвичайна серцевидна форма якого помічена була не так давно за допомогою зйомок із космосу. До речі, представлений в цій галереї фотознімок є збільшеною копією знімка, зробленого із супутника.

Саме за його цікаву форму острову дали назву Галесняк (Galesnjak), що означає "острів закоханих". Площа острову складає лише 108 тисяч квадратних метрів. Але сьогодні, не дивлячись на його невеликі розміри, тут мріють відпочити багато закоханих, так що, імовірно, в близькому майбутньому Владо Джуреско значно примножить свій капітал...

Озеро у формі серця, Огайо

В штаті Огайо (це північний-схід Середнього Заходу США) в Columbia Hills Corners розташовано озеро ідеальної серцевидної форми. На жаль, на даний момент більш повної інформації про це природне ландшафтне диво немає. Відомо лише те, що знаходиться озеро в  приватній власності.

Мангровый ліс у формі серця, Нова Каледонія

Фотознімок серця із мангрових дерев був зроблений французьким аерофотографом Яном Артюс-Бертраном (Yann Arthus Bertrand) - самим відомим у світі майстром художньої аерофотозйомки. Знімок називається "Серце у Во". Зроблений він був в 1990 році в Новій Каледонії (це ансамбль островів в Тихому океані, розташований недалеко від Австралії) поблизу міста Во. Площа всіх островів складає 18 575 кв.км., із них 200 кв.км. зайняті мангровими лісами. Ліса ці хоч і невисокі (не вищі 8-10 м), але дуже густі. Відмінна особливість іх заключається в тому, що ростуть вони на мулистих грунтах, пошкоджених припливами і відпливами, і є на половину сухопутнімі і на половину водними.

Ліси, зображені на знімку, розташовані на західному схилі самого великого острова архіпелагу. В глибині острову, куди морська вода   потрапляє лише під час приливів, серед рослинності утворюються голі поверхні з пересоленим грунтом. Саме завдяки цим прогалинам і утворилась форма серця.

Озеро у формі серця, Chembra, Індія

На шляху до вершини гірської вершини Chembra поблизу з індійським містом Meppadi розташовано озеро серцевидної форми, яке вважається головним визначним місцем даної місцевості. Це озеро, як припускають, ніколи не висихало. Щоденно його відвідують близько 150 туристів.

Риф у формі серця, Великий бар"єрний риф, Австралія

В Кораловому морі вздовж північно-східного узбережжя Австралії протягнувся відомий Великий бар"єрний риф, який являє собою унікальну природну колекцію коралів. Ряд рифів під дією моря з часом перетворились в острови. Один із таких ось коралових островів, якщо дивитись на нього із повітря, нагадує велике серце.

До списку новин