загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Протестувальники Євромайдану організували "кіберсотню" у Facebook

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Бійці" нової групи будуть боротися з владою в інтернеті.

Українські протестувальники Євромайдану, які з різних причин не можуть боротися на барикадах, організували інтернет-групу "Кіберсотня". Там вони готуються координувати свої дії з Євромайданом та боротися в інтернеті. "Ми, небайдужі патріоти, які з різних причин не можуть бути присутніми в рядах самооборони Майдану чи волонтерів на самому Майдані у Києві фізично, вирішили створити громадянську спільноту "Кіберсотня", - йдеться в повідомленні сотні.

У сотню ввійшли інтренет-активісти. Вони боротимуться за "здобуття чесності, поваги та справедливості для кожної людини". Про методи боротьби не сказано. Нагадаємо, що усіх затриманих активістів Євромайдану звільнили з СІЗО. Штаб нацопору повідомив про останнього звільненого демонстранта.

До списку новин