загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Тернопільські пенсіонери переходять із поштових відділень у банки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Все більше тернополян отримують свої пенсії у банківських відділеннях. Крім цього, виплату проводять 17 поштових відділень Тернополя. Де зручніше отримувати гроші, кожен вирішує сам.Період з 4 до 25 числа кожного місяця - особливий для пенсіонерів. Це дні виплати заслужених багаторічною працею пенсій. Без затримки стартував він і цього місяця, кажуть у міському управлінні Пенсійного фонду України. Пенсії у Тернополі отримують майже 54 тисячі людей. Більшість (майже 60%) - у банках. Відкрити рахунок, картковий чи поточний, може кожен пенсіонер, нагадують в управлінні.

Управління Пенсійного фонду в м. Тернополі співпрацює з усіма банківськими установами, які, за висновками Національного банку України щодо фінансового стану,  виграли тендер та рішенням конкурсної комісії по відбору банків за згодою пенсіонерів  можуть відкривати рахунки для виплати пенсій. На сьогоднішній день в Управлінні складено 45 угод між Управлінням та уповноваженими банками, на підставі яких проводиться виплата пенсій.

- Відкриття банками рахунків пенсіонерам проводиться згідно із встановленою Інструкцією про відкриття, використання і закриття рахунків безкоштовно, - розповідає   начальник відділу з виплати пенсій УПФУ в м.Тернополі Людмила Радковська. - Безкоштовно видаються ощадні  або платіжні пенсійні картки із строком дії не більше року. Операції із зарахування та виплати пенсій, у тому числі з доставкою додому, проводяться банком  безоплатно. Щоб відкрити рахунок в банку, одержувачу пенсії необхідно мати  з собою паспорт та ідентифікаційний код і  прийти до банківської установи. Заяви про зарахування сум пенсій через  установи уповноважених банків подаються до органів Пенсійного фонду безпосередньо банком. Для зручності відкрити одержувачам пенсій банківський рахунок можна в громадській приймальні Управління, що знаходиться на вул. Майдан Волі, 3, щоденно, крім вихідних. Зокрема, у відділі прийому  й обслуговування громадян чергують представники банківських установ міста, які безпосередньо на місці можуть детально розповісти про відсотки, які нараховуються на залишок коштів, про цікаві акції, кредити,  розіграші, що проводяться  банком до визначних дат.

За словами пані Радковської, гортаючи наглядні інформаційні буклети всіх банківських установ, через які виплачується пенсія, що знаходяться  в громадській приймальні, пенсіонери на власний розсуд можуть оцінити  переваги того  чи іншого банку та обрати для себе банк, через який хочуть отримувати пенсію,  написати заяву про відкриття рахунку.

Одержання  пенсії через банки надає перевагу людині в тому, що гроші можна отримати у будь-який зручний час та  будь-якому місті України, дає можливість накопичення коштів, оскільки залежно від тривалості зберігання їх на поточному рахунку збільшується сума нарахованих відсотків. Особливо вигідно отримувати пенсію через банк працюючим пенсіонерам, так як більшість з них отримують пенсію в тому банку, в якому одержують зарплату. Із пенсійного рахунку  можна щомісячно перераховувати кошти за оплату комунальних послуг або перераховувати пенсію на депозитний рахунок та отримувати за це відповідний відсоток.  За бажанням пенсіонерів банк може забезпечити доставку пенсії додому, цю послугу банку необхідно зазначити в договорі між одержувачем пенсії та банком.

Пенсіонеру надається право самостійно визначити, де він хоче отримувати пенсію: через відділення поштового зв'язку чи в банківській установі, хоч отримувати  пенсію через банківські установи вигідно, зручно, ефективно й економічно як для пенсіонера,  так і для Пенсійного фонду.

Одержувачі пенсій можуть у будь-який час змінити банк, через який виплачується пенсія,  при цьому інший банк подає до Управління нову заяву. Залишки коштів одержувачі пенсій можуть перерахувати в інший банк на підставі їх доручення першому банку. Прохання до одержувачів пенсій відразу  повідомляти Управління про закриття рахунку.

Юлія Міщук («Номер один»)

До списку новин