загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У вінницькому музеї відкрилася незвичайна виставка присвячена Т. Шевченку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

13 лютого в обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки «Шевченкіана Петра Пипи», приуроченої до 200-річчя від дня народження Кобзаря.

Експозиції представляють 220 робіт відомого різьбяра Петра Васильовича Пипи, роботи якого знаходяться навіть у закордонних та українських колекціонерів.

Масштабні пано мають різну форму, а відтінки деревини відтворюють всю різноплановість сюжетних ліній Шевченка.

- 200 шкрябанок, що складають значну частину експозиції символізують ювілейну дату, яку зараз відзначає вся Україна. Виконані з великою майстерністю і художнім смаком, вони представляють собою унікальну збірку, створену спеціально до цієї знаменної дати, - зауважив директор обласного художнього музею Ілля Безбах.

Автор: Малюта Вероніка

До списку новин