загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Покращуємо якість життя пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На обслуговуванні структурних підрозділів Великолепетиського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на сьогоднішній день налічується 1718 осіб непрацездатного віку та інвалідів.

Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома надають послуги по допомозі підопічним у веденні домашнього господарства, доставці продуктів, ліків, оплаті комунальних платежів. У відділенні соціально-побутової адаптації досвідчена медична сестра надає послуги по вимірюванню артеріального тиску, температури тіла, організації лікарських консультацій. Неабиякою популярністю користується і «Університет третього віку», на трьох факультетах якого навчаються 52 слухача.

Відділення по наданню додаткових соціальних послуг надає послуги перукаря, оператора пральних машин, соціального робітника по рубанню дров. Пріоритетним напрямком роботи терцентру стало розширення асортименту соціальних послуг та забезпечення їх доступності. При відділенні  впроваджено нову санітарно – гігієнічну послугу – обрізання нігтів. Для цього закуплено нове якісне сучасне обладнання: спеціальні ножиці, щипчики, пилочки, ванночка, ультрафіолетовий дезинфікатор для обробки інструментів, миючі засоби. За потребою працівник, в функціональні обов’язки якого входить надання такої послуги, за заявкою соціального робітника, може надавати послуги підопічним, що мають обмежену рухову активність, вдома.

До списку новин