загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Через пенсійну паніку люди годинами марно чекають на свої гроші

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Виплатити пенсії обіцяють до кінця місяця.

У Пенсійному фонді України зізналися, що їм не вистачає грошей, а тим часом старенькі вишукуються у черги, щоб отримати свою пенсію. Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, старенькі задовго до відкриття пошти вишукуються у довжелезні черги, щоб отримати свої гроші, але щастить лише першій десятці.

Коштів, котрі Пенсійний фонд перераховує до відділення зв'язку, вистачає як правило на перших десять людей.

Пенсійна паніка піднялася ще минулого тижня. Гроші затримуються від 10 числа. А тим часом у пенсійному фонді констатують недофінансування.

У відомстві пояснюють, що необхідно, щоб всі платники єдиного внеску, платники інших надходжень до пенсійного фонду своєчасно сплачували кошти. Натомість, вони цього місяця виявились непунктуальними.

Також у фонді запевняють, що до кінця місяця має надійти 9 млрд гривень потенційного внеску. І цих коштів буде достатньо для того, щоб забезпечити в повному обсязі виплату пенсій.

Як повідомлялось раніше, українці з радістю працюють "на пташиних правах" за зарплати в конвертах.

Кореспонденти ТСН Людмила Бадалян та Олена Кузнєцова.

До списку новин