загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Арбузов запевнив, що пенсії та зарплати українці отримають вчасно

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Питання виплати усіх соціальних платежів є для уряду принциповим, тому своєчасне забезпечення виплати пенсій та зарплат - першочергове завдання Кабміну.

Про це заявив в.о. прем'єр-міністра Сергій Арбузов на засіданні Кабміну у середу, передає кореспондент Укрінформу.

"Питання виплати усіх соціальних платежів для уряду є принциповим. Ми тримаємо його на особливому контролі", - сказав Арбузов.

Зокрема, за його словами, нині інформаційне середовище має значний і, на жаль, негативний вплив на старше покоління людей, тому саме ця категорія населення дуже гостро реагує на будь-які збої. "Завдання уряду - на ділі довести їм, що країна працює, економіка стабільна, соціальні зобов'язання виконуються. Запевняю: усі пенсіонери вчасно отримають належні їм пенсії", - наголосив Арбузов.

Він доручив міністру соціальної політики і міністру фінансів тримати це питання на особистому контролі.

"Ми опинилися у складній ситуації, але ми не маємо наміру піддаватися провокаціям. Україна - це не тільки Майдан, вулиці Грушевського та Шовковична. Це мільйони громадян, яким не до цих подій, їм треба працювати, водити дітей до школи, готувати вечерю. Життя триває, тому уряд повинен зробити все, щоб забезпечити нормальне функціонування країни", - наголосив Арбузов.

До списку новин